• 444 4 208
  • info@yatirimymm.com

İlkelerimiz

İlkelerimiz

YATIRIM, devamlılık anlayışıyla danışmanlık vermeyi benimsemiştir. Bu çerçevede kurumsallığı ön planda tutarak mükellefe değer vermeyi ilke edinmiştir.

Bu doğrultuda YATIRIM, kişiye özel ve yakın danışmanlık, kurumsal, dürüst, sağlam ve güvenilir denetim anlayışı ile geçmişi sağlam tutmak, geleceği sağlama almak vizyonu çerçevesinde hizmet verir.

Müşterilerimize her alanda üstünlük sağlama bilinci, YATIRIM‘ın ve her mensubunun temel ilkesidir.

Müşavirliğimiz, müşterilerine küresel ve ulusal değişimi dikkate alarak en kaliteli, en geniş, en güvenilir ve ön görülebilir hizmetleri vermeyi amaçlamıştır.

Mükelleflerimizin inceleme riski ve radarından uzak tutulması, müşterilerimize inceleme ve uyuşmazlık (dava) boyutları da düşünülerek güvenlik müesseselerinin oluşturulması “temel çalışma” amacımızdır.

YATIRIM, kendi ekibini oluştururken “önce insan sonra bilgi” anlayışını benimsemiş; “genç, dinamik, güvenilir, uzman ve tecrübeyi de” beraberinde istemiş ve sağlamıştır. Bu ilke ile müşterilerimizin güvenliği ve sırların gizliliği sağlanmıştır.

Kurumumuz “Denetimde de YATIRIM… olur” anlayışını benimseyerek, mükelleflerine hizmet verir.

Yorumlar

  • AHMET GÜZEL

    AVNİ ÇAĞILGAN BEY, SORDUĞUNUZ HUSUSLAR SİZE ZARAR VEREBİLECEĞİNDEN DOLAYI SORUNUZU YAYINLAYAMIYORUZ. 444 4 208 NO'LU TELAFONDAN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ. İSMİNİZİ SEKRETERLİĞİMİZE VERECEM. BÜRODA BULUNMAMAMIZ DURUMUNDA YMM'LERİMİZDEN BİRİNİN TELEFONUNU SİZE VERECEKLER.

Makaleler

Tüm Hakları Saklıdır. © 2020